Ballina Magazina U tha se u làrgua pas një shérri me Luanën, reàgon për...

U tha se u làrgua pas një shérri me Luanën, reàgon për herë të parë Rezart Veleshnja

Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapítenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfàq vetëm në pùntatën e parë të emisionit.

Në të gjithë epísodet e fundit vendin e Rezartit e ka zénë aktori tjetër i “Portokalli”-së Irgen Çela, ose siç njihet ndryshe nga të gjithë “Xhoda”.

Këto ditë, mediat kanë treguar arsyen që mund të ketë nxítur làrgimin e tij.

Sipas “Dosja.al” moderatorja e emisionit dhe aktori kanë pasur një debat të fortë me njëri-tjetrin dhe kjo ka bërë që Luana ta largojë Rezartin nga emisioni.

Ndërsa burime pranë “Prive.al” kanë mësuar se përplàsja mes tyre ka ndodhur në studio, ndërkohë që xhírohej emisioni dhe prandaj një javë më vonë ai është xhíruar sërish me kapítenin e ri.

Cfarë na bëri përshtýpje ishte fakti që Rezarti ka fshírë nga Instagrami të gjitha fotot që ka pasur nga emisioni, por vazhdon ta ndjékë Luanën në Instagram. Ndërsa kjo e fundit nuk e ndjék aktorin nga adresa e saj.

Për t’i dhénë fùnd njëherë e mirë këtyre aludimeve, aktori ka reàguar sot në një postim në InstaStory, duke e quajtur të pavërtetë këtë lajm dhe duke treguar se ka qenë i zénë.

“Hahaha e ka emrin Luana o ti çun që ke këtë faqen dhe merr 40 mijë lek në muaj për të bërë lajme fàke. Mëso emrat njëherë pastaj màshtro në lajme. Dhe s’ka asnjë shérr përveç kohës që kam qenë i zënë, pàlaço njerëz.”- janë fjalët e tij.

Më tej, ai ka publikuar edhe një video të portretit të pikturuar të Luanës, për të treguar se gjithçka mes tyre është në rregull.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!