Reperi shqiptar, S4MM i ka dhënë fùnd beqarisë në një dasmë shumë modeste mes miqsh dhe të afërmish.

1 vit më parë u konfirmua lídhja e tij me një vajzë të quajtur Filis Ismaili dhe u publikuan disa foto nga fejesa e tyre.

Ndërkohë, në fillim të muajit tetor ata e çùan në një tjetër stad marrédhénien e tyre.Dalin pamje të reja nga martesa e reperit S4MM në Belgjikë - GazetaBlic

S4MM dhe Filis i thanë “Po” njëri-tjetrit, duke i dhënë fùnd beqarisë në një cerémoni që u përpòqën ta mbàjë larg syrit të mediave.

Megjithatë, sot reperi ka publikuar foton e parë me partneren nga dasma, ndërsa sytë i ngélën të gjithëve tek barku i vajzës!Dalin imazhe të reja nga martesa e reperit S4MM – Lajmi.net

Barku i Filis duket paksa i rrumbullakosur dhe kaq është dashur që fansat të besojnë se çifti po prét një bebush.

Megjithatë, ende nuk kemi një lajm zyrtar nga S4MM dhe partnerja, ndàj gjithçka mbétet ende në kuadrin e aludímeve.

Mbetet të presim!samirs4m

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!