Reperi i njohur, Vig Poppa, është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e bukur ai e ka bërë publik përmes një videoje shumë të ëmbël të bebushit.

Vig Poppa shihet duke e pérkédhelur të voglin, ndërkohë që ai nuk i ka hapur ende sytë.

Ndryshe nga gjithë personazhet e tjerë, që përpiqen të ruajnë privatësinë, reperi nuk është përpjékur fare t’ja fshéhë portretin.

“Sa shumë t’kom prít”, ka shkruar reperi, duke treguar se tashmë ndihet si në qiell të shtatë.

Pas postimit të videos ai ka marrë mijëra komente nga ndjekësit dhe mes tyre nuk kanë mùnguar ato nga kolegët e tij, që i kanë uruar bebushit jetë të gjatë.

Kujtojmë se Vig Poppa dhe bashkëshortja e tij Ena janë prindër edhe të një djali 3 vjeç, që quhet Domi.vigpoppa

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!