Ballina Uncategorised 'Show' apo jo, 'Përputhen' po shkakton divorce?

‘Show’ apo jo, ‘Përputhen’ po shkakton divorce?

Përputhen është një nga programet më të ndjékur të momentit në televizion, pavàrësisht se komentet në rrjet nuk janë gjithmonë pozitiv.

Gjithsesi kuríozíteti rréth emisionit mbétet i madh, sidomos kur bëhet fjalë për pyetjet që i drejtohen autores, Olsa Muhameti.

Në rubrikën “Ask me a question” në Instagram ajo ka màrrë shumë të tilla, megjithatë ato që ranë në sy ishin dy.

E para në lídhje me vërtetësinë e programit, sa është përqíndja realitet dhe sa është përqíndja “show”. Përgjigja e Olsës? 80 me 20.

Po ashtu ajo ka publikuar dëshirën e një gruaje për të aplíkuar në program, edhe pse është e martuar.

Autorja e Përputhen thotë se ka shumë kërkesa të tilla, megjithatë produksioni nuk do të bëhet shkàk për divòrc.

Këtë çiftin te Përputhen nuk do e shohim, po diçka na thotë që së shpejti mund të jenë tek “Shihemi në Gjýq”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!