Ballina Magazina Orinda Hutën e shqétéson diçka që në fakt na prék të gjithëve...

Orinda Hutën e shqétéson diçka që në fakt na prék të gjithëve (FOTO)

Me anë të një postimi në ‘Instastory’, moderatorja e njohur, Orinda Huta ka treguar një préj shqétésimeve të saj që lídhet me tràfíkun në Tiranë, që duket se ia ka bërë mjàft të vështiírë lëvizjen në kryeqytet.

“Çfarë po ndodh me këtë vend?! Më shpejt erdha nga Belgjika, sa po futem në Tiranë. Tòrturùese”, ka shkruar Huta në llogarinë e saj ku duken dhe pamjet e trafíkut të rénduar mes shumë automjetesh.

Orinda ka ndarë dhe më parë pròbleme të ndryshme që has gjatë përditshmërisë, duke u treguar mjaft transparente edhe në rrjetet sociale.Orinda Huta e shqetësuar, tregon problemin që ndeshi sapo hyri në Tiranë: Torturuese! Çfarë po ndodh me këtë vend? (FOTO) | Lajme.al

Kujtojmë dhe se është hera e parë që personazhe publikë tregojnë se sa pròbleme i sjell trafíku në kryeqytet apo mungesa e vendeve të parkimit.

Moderatorja e njohur, Orinda Huta ka qenë një ndër personazhet e parë publik që është bashkuar me kaùzën e “Fundjavë Ndryshe”.

Prej vitesh merr pjesë në aktivitete të ndryshme të òrganízuara nga fondacíoni.Besoj në këtë kauzë”, Orinda Huta tregon pse është bashkuar me 'Fundjavën Ndryshe' - Tv Klan

error: Alert: Content is protected !!