Ballina Magazina Ori Nebiaj sapo 'thùmboi' dikë: Ka shumë shkàrràvina që...(FOTO)

Ori Nebiaj sapo ‘thùmboi’ dikë: Ka shumë shkàrràvina që…(FOTO)

E diela e sotme ka qenë një ditë pushimi për moderatoren Ori Nebiaj, e cila është ulur përbàllë televizorit për të shijuar progràmacíonin e kësaj dite.

Mirëpo, nuk e dimë cili emision nuk i ka pëlqyer àspak Orit, aq sa ajo i ka dedíkuar edhe një status në Instagram.

Më saktë, bëhet fjalë për një moderatore të cilën ajo e ka quajtur “shkàrràvinë”, duke treguar se nuk i pëlqen àspak ta shohë në ekran.

Në postimin e saj në InstaStory, Ori shkruan:

“Pu pu pu. E diela në shtëpi përfùndimisht një tortùrë për sytë nëse bën ‘zappíng’ në televizor. Ca emisione shtérpë dhe tallava e ca shkàrràvina që bëjnë si moderatore, por që shkàktojnë dhímbje sysh dhe veshësh. Ndjésë për mlléfin e sinqertë, por i ka jeta dhe këto”,

Më tej, ajo sqàron nëpërmjet fjalorit kuptimin e fjalës “shkàrràvinë”, ndërsa énde nuk dihet me cilën moderatore e ka.

Në fakt, progràmacioni i të dielës në “Klan” dhe “Top Channel” është tepër i ngjéshur, ndàj bëhet më e vështírë për të kuptuar kujt i adresohet ‘thùmbi’ i Orit!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!