Në gusht të këtij viti, aktorja e njohur Olta Gixhari mirëpríti në jetë një mrekulli.

Ajo u bë nënë për herë të parë e një djali të cilin e pàgëzoi me emrin Amar, ndërsa po shijon në maksímum ditët e para të mëmësisë.

Ajo s’ka mùndur ta mbàjë dot vetëm për vete gëzimin dhe në rrjete sociale ka ndàrë emocíonet më të bukura të të bërit nënë për herë të parë.oltagixhari

Olta ndihet në qiellin e shtatë me vogëlushin e saj, që tashmë ia ka ndryshuar jetën totalisht.

Megjithëse s’na e ka zbùluar ende portretin e tij, aktorja s’na i kùrsen àspak pòzat e ëmbla të të birit, si kjo e sotmja.

Ajo e ka veshur Amarin të gjithin me rroba ngjyrë blu, ndërsa e ka fotografuar teksa fle përmbýs.oltagixhari

Edhe kësaj here, Olta i ka vendosur një zemër blu mbi fytyrë vogëlushit i cili na i shkríu zemrat me duart e këmbët e tij të vogla.

Duket se Olta ka vendosur ta mbàjë hermetike jetën e saj private dhe ende s’na e ka bërë të ditur identitetin e partnerit, me të cilin po jeton prej disa kohësh në Spanjë.

E vetmja foto që kemi prej çiftit është kjo në bregdet, ku sërish nuk arrijmë të dallojmë àspak portretin e tij!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!