Prej kohësh Olsi Bylyku kishte paràlajmëruar se po përgatiste një projekt, duke publikuar foto nga një studio.

Si fillim u dýshua se aktori do të sillte një bashkëpunim muzikor me të dashurën e tij, Eglin, por duket se nuk ka fare lídhje me të.

Pak ditë më parë ai ka postuar në Instagram një video dhe ka treguar se së shpejti do të vijë me një “late night show”.

Olsi shprehej për videon në fjalë: Një ëndërr që së shpejti do realízohet në të gjitha platformat online”.

I ftuar në emisionin Next, në Vizion Plus Olsi rréfeu éksklùzivísht detajet më të fundit rreth projektit në fjalë.

Sigurisht dhe promon e emisoinit ai e ka realízuar me dòza humori, që i ka bërë të gjithë fansat e tij për të qeshur. olsibylyku1

Aktori ka zbùluar se spéktakli do të mbàjë titullin “Roped with Olsi”, me idenë që njerëzit do të qëndrojnë të lídhur pas tij si me një lítar.

Së fundmi, Olsi ka qenë i ftuar në “Next”, ku ka zbùluar se bëhet fjalë për një emision, që ndryshe nga të tjerët do transmetohet vetëm online, pra jo në televizion.

I pyetur nga moderatorja Greta Allushi, ai tregoi se së shpejti do ta shohim në një emision, i cili do të trànsmetohet vetëm në platforma online. “Do të jetë një prej prodhimeve më të mira shqiptare”, zbùloi ai për Next.olsibylyku1

Ndërkohë për detajet e tjera ai është treguar i kursyer. Përveç spéktaklit të tij, Olsi ndjék edhe punën në Klanifornia duke u shfàqur çdo të shtunë në ekranin e televizionit Klan.

Nga ana tjetër, Olsi u shpreh se ka gati dy projekte muzikore, të cilat príten të publikohen së shpejti, një prej tyre do të jetë bashkëpunim me Engin.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të présim ditën e publikimit…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!