Më në fùnd surpríza e madhe e Olsi Bylykut u zbùlua dhe bëhuni gati ta shihni aktorin e humorit me një rol të ri.

Prej kohësh ai kishte pàrlàjmëruar se po përgatiste një projekt, duke publikuar foto nga një studio.

Në fillim u dýshua se aktori do të sillte një bashkëpunim muzikor me të dashurën e tij, Eglin, por duket se nuk ka fare lídhje me të.

Olsi ka postuar në Instagram një video dhe ka treguar se së shpejti do të vijë me një “late night show”.

Sigurisht dhe promon e emisionit ai e ka realízuar me doza humori, që i ka bërë të gjithë fansat e tij për të qeshur.

Bylyku ka zbùluar se spéktakli do të mbàjë titullin “Roped with Olsi”, me idenë që njerëzit do të qëndrojnë të liídhur pas tij si me një lítar.

Detaje të tjera se ku do të trànsmetohet emisioni apo në çfarë date do të fillojë prítet të zbùlohen së shpejti.

Përveç spéktaklit të tij, Olsi ndjék edhe punën në Klanifornia duke u shfàqur çdo të shtunë në ekranin e televizionit Klan duke na dhuruar shumë të qeshura.Olsi Bylyku imitates her in 'Klanifornia', Alba Hoxha makes the epic  commentary

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!