Nuk është hera e parë që reperi Ledri Vula tërhéq vëméndjen me veshjet e tij të firmave të ndryshme, stilin e veçantë dhe shífrat paksa të krípura që shpénzon.

Së fundmi, vëmendjen e ka màrrë ‘look’-u i reperit në njërën prej fotove të fundit në Instagram.

Ledri shfàqet i veshur me një këmishë Van Gogh e cila i ka kushtuar £35, mirëpo prísni të mësoni çmimin e orës që mbàn në dorë!ledrivula

Ora e tij është Rolex yatch-master II dhe kushton plot £14,950!

Duket se Ledri ia bën qejfin vetes me dhurata të shtrénjta dhe nuk e kùrsen àspak dorën kur bëhet fjalë për diçka të tillë plot shije.

Shumë shpejt, ai dhe Sara do të bëhen prindër për herë të parë dhe sot janë shpërngulur jashtë vendit, pasi kanë vendosur që e vogla të vijë në jetë në Gjermani.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!