Ballina Uncategorised Edhe pse të ndàrë, Nora Istrefi ky gjést i bukur për Robertin...

Edhe pse të ndàrë, Nora Istrefi ky gjést i bukur për Robertin do të thotë shumë

Prej kohësh, Nora Istrefi dhe Robert Berisha s’janë më bashkë, por janë ndér të paktat çifte të ndàra në paqe dhe marrédhénia e tyre është për t’u pasur vërtetë zíli!

Ata takohen shpesh bashkë për shkàk të vajzës, Renee, shkojnë me udhëtime bashkë, hanë dreka e darka e janë shokët më të mirë të njëri-tjetrit.

Madje, ata janë mbéshtétja më e madhe e njëri-tjetrit dhe këtë e déshmojnë herë pas here.

Robert Berisha është i pari që publikon projektet e reja të Nora Istrefit, duke i dhénë asaj mbéshtétjen e tij maksímale, ndërsa diçka të tillë e ka bërë edhe Nora sot.

Duke qenë se ish-partneri i saj do të nisë një emision të ri të titulluar “Robi plàket kur don vet”, këngëtarja e ka shpérndàrë njoftimin në llogarinë e saj në Instagram.

Emisioni i Robertit do të nisë të dielën më 25 tetor, në orën 23:15 në “Klan Kosova”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!