Noizy një ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar u bë dajë për herë të dytë këtë vit.

Motra e tij solli në jetë një djalë dhe Noizyn e kemi parë disa herë të postojë foto dhe video pranë vogëlushit.

Rep artisti i njohur, ka ndàrë një foto dhe video  me ndjékësit e tij ku shihet së bashku me nipin e tij, Brygon.noizy

Ai tashmë është rritur dhe është bërë një bukurosh i vërtetë që qesh dhe luan me dajën.

Herë pas here reperi publikon imazhe me Brygon, ndërsa edhe kjo e diel nuk ka qenë përjàshtim.

Ai në llogarinë e tij në Instagram ndàu me ndjékësit e tij disa fotografi ku shihet duke mbàjtur në prehër Brygon e vogël.

Reperi ka shpërndàrë në ‘Instagram’ një video të vogëlushit i cili shihet teksa buzëqesh shumë ëmbël ndërsa lëviz këmbët i lumtur.

“Mirëmëngjes”, thotë Noizy teksa shpërndàn këtë video dhe në fàkt nuk mùnd të kishte mëngjes më të bukur se ky.

Noizy nuk harron ta bëjë të ditur shpesh se familja është gjëja më e réndésishme për të, ndërsa reperi ka edhe një vajzë të tijën e quajtur Leandra, e cila këtë vit ka mbùshur 13 vjeç.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!