Në janar të këtij viti, moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani u bënë prindër për herë të parë.

Fatma solli në jetë bekimin e ri të familjes, të voglin Noah i cili është jo pak i njohur për publikun.

Fotot e Noah qàrkullojnë në llogaritë e prindërve të tij në rrjete sociale dhe ata kanë treguar se jeta e tyre tashmë ka ndryshuar totalisht.fatma_methasani

Djali është tashmë kryefjala e ditës së Fatmës, e cila mundohet të menàxhojë sa më mirë kohën e saj për t’i qëndruar sa më pranë të voglit.

Madje, ajo ka nisur ta shfrýtëzòjë të dielën vetëm për të qëndruar me të birin, ndërsa disa momente të ëmbla mes tyre nuk i ka kùrsyer në Instagram.

“E diela me diellin”- shkruan Fatma krahas fotos më të ëmbël me të birin, i cili shumë shpejt do të mbùshë 1 vjeç!

Të dielat e Fatmës s’kanë qenë kurrë më të bukura!fatma_methasani

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!