Ballina Showbiz Një e dielë perfekte si ajo e Fatma Met'hasanit! (FOTO)

Një e dielë perfekte si ajo e Fatma Met’hasanit! (FOTO)

Në janar të këtij viti, moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani u bënë prindër për herë të parë.

Fatma solli në jetë bekimin e ri të familjes, të voglin Noah i cili është jo pak i njohur për publikun.

Fotot e Noah qàrkullojnë në llogaritë e prindërve të tij në rrjete sociale dhe ata kanë treguar se jeta e tyre tashmë ka ndryshuar totalisht.fatma_methasani

Djali është tashmë kryefjala e ditës së Fatmës, e cila mundohet të menàxhojë sa më mirë kohën e saj për t’i qëndruar sa më pranë të voglit.

Madje, ajo ka nisur ta shfrýtëzòjë të dielën vetëm për të qëndruar me të birin, ndërsa disa momente të ëmbla mes tyre nuk i ka kùrsyer në Instagram.

“E diela me diellin”- shkruan Fatma krahas fotos më të ëmbël me të birin, i cili shumë shpejt do të mbùshë 1 vjeç!

Të dielat e Fatmës s’kanë qenë kurrë më të bukura!fatma_methasani

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!