Një nga lajmet më të bukura të ditëve të fundit është ribashkimi i Mozzik dhe Loredanës.

Nuk e dimë “si”, “qysh”, “tek”, por ata tashmë ndodhen në krahët e njëri-tjetrit dhe këtë nuk e luan as topi.

Pas këtij ribashkimi, fansat e këngëtarëve kanë vënë re një detaji mjaft të ëmbël: ata nuk ndàlen së veshuri rrobat e njërit-tjetrit dhe kjo është një shénjë e madhe dashurie.

Fillimisht, Mozzik u pikas se kishte veshur bluzën e Loredanës gjatë ditëlindjes së tij pak ditë më parë.

Më vonë, dy reperët kanë publikuar në adresat e tyre në Instagram nga një video ku shfàqen me të njëjtën bluzë të dy.

Është e njëjta xhaketë sportive në ngjyrë blu, që e mbàjnë veshur si Loredana po ashtu edhe Mozzik.24hlore

Po ashtu, së fundmi ata janë kapur prapë me rroba të njëjta. Bëhet fjalë për këtë bluzë gri që ua kemi parë ditët e fundit në rrjetet sociale.

Duket se distanca bën të vetën dhe ata nuk mund të rrinë dot pa njëri-tjetrin dhe kështu huazojnë rrobat e njëri-tjetrit për ta ndjérë sa më pak mùngesën, tashmë që Mozzik u rikthýe në Kosovë.

A ka më bukur?!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!