Tashmë që zbùluam se Mozzik dhe Loredana janë bashkë, të gjithë jemi sy e veshë për të zbùluar detaje që përfòrcojnë këtë fakt.

Për të qenë të sinqertë çdo ditë del në pah diçka që na bind se “PO” dy reperët janë bashkë dhe dëshira e fansave është realízuar.

Së fùndmi, fansat mendojnë se vëllai i Loredanës nxòri zbùluar çiftin pasi ky i fundit realízoi një video live në Instagram, ku shihej teksa udhëtonte me makinë dhe në sfond dëgjohej kënga e Mozzik “Hana”.

Kaq ka mjaftuar që komentuesit të shpérthénin në një lumë komentesh, duke thënë se pas këtij veprimi nuk ka më vend për dyshíme.

Kujtojmë se Loredana ndodhet në Kosovë prej dy ditësh, madje u prít në aeroport nga Mozzik.

Ditën e djeshme, ata ishin sërish bashkë dhe ishte makina Audi me të cilën kanë udhëtuar që i tràdhtoi.

Fillimisht, ishte Loredana ajo që publikoi një story duke i dhënë kësaj makine:

Më pas, Mozzik ndàu në InstaStory një foto të tijën po në të njëjtën makinë:

Për ata që janë të paqartë, kjo është makina për të cilën bëhet fjalë (në foton e mëposhtme makinat janë pranë shtëpisë së Loredanës).

Sakaq, Loredana ndàu në rrjete sociale foto e video me Kidën, ku shiheshin me look-un e njëjtë, ndërsa të gjithëve na lind vetëm një pyetje: Po vjen një bashképunim?

Kujtojmë se pak ditë më parë, u vu re se Loredana dhe Mozzik ndíqen në Tik-Tok dhe fill pas këtij lajmi në media qarkulloi një video ku dyshja shihej teksa bënte shopping në Gjermani.

E nëse për skeptíkët këto shénja nuk thonë asgjë, detajístët vunë re se ata veshin rrobat e njëri-tjetrit.

Sikur mos të mjaftonin këto, një foto e dyshímtë nga ditëlindja e Mozzik na bëri të mendojmë se ata e kanë kaluar bashkë këtë ditë të veçantë.

Ndërkohë, kapakun muhabetit ia vendosi vetë Loredana 3 ditë më parë, duke komentuar në videon e saj dhe të Mozzik në qendrën tregtare në Gjermani.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!