Prej disa ditësh mediat po zíejnë nga lajmi se Loredana dhe Mozzik janë rikthýer me njëri-tjetrin.

Të gjitha shénjat janë të qarta! Ata ndíqen në TikTok, janë takuar dhe kanë kaluar kohë së bashku në një qendër tregtare në Gjermani, kanë veshur rrobat e njëri-tjetrit, dërgojnë mesazhe të koduara e të tjera detaje të vogla si këto.So it's true that Loredana and Mozzik are going through a crisis in the  couple - Showbiz dhe TV

Madje, Mozzik i shtòi më shumë dyshímet në “Shiko Kush Luan”, ku pyetjes a është në një lídhje iu përgjigj:

“Nuk e di as unë dhe nuk keni për ta ditur as ju”

Madje, ai iu përgjigj me héshtje pyetjes nëse do të rikthéhet me Loredanën, kur më herët ishte i bíndur që s’do të kishte më kùrrë rikthím.

Nëse doni akoma, Loredana i ka vënë vulën së fundmi me reàgimin e saj në videon e çiftit në qendrën tregtare në Gjermani.

Reperja ka komentuar një zemër të kuqe në postim, duke befàsuar të gjithë ndjékësit e saj dhe duke lënë të kuptohet se gjithçka tashmë është në rregull.

Pra, mund të themi se Loredana dhe Mozzik janë bashkë dhe këtë s’e luan më as topi! URIME!♥

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!