Ballina Magazina Edhe sa fakte të tjera doni? Mozzik dhe Loredana fotografohen sërish bashkë

Edhe sa fakte të tjera doni? Mozzik dhe Loredana fotografohen sërish bashkë

Loredana erdhi sërish dje në Kosovë dhe neve direkt na shkoi mendja te Mozzik dhe me të drejtë.

Nuk kanë kaluar as 24 orë dhe haméndésimet tona dolën, pasi çifti është fotografuar sërish në shoqërinë e njëri-tjetrit.

‘Telegrafi’ ka arritur të sigurojë një tjetër fotografi të çiftit, të realízuar gjatë ditës së sotme (e premte), ku janë parë së bashku në hotelin me emër.

Ata shihen mjàft të afërt me njëri-tjetrin, ku Mozzik ndodhet i ulur kurse Loredana po i thotë diçka.

Loredana ishte pak javë më parë në Kosovë dhe u fotografua me Mozzik, imazhe këto që bënë xhiron e rrjetit.

Reperja ka dalë ‘LIVE’ më herët këtë javë në TikTok, teksa ndodhej në palestër, pasi siç na ka treguar po mérret me bòks, e padýshim nuk kishin si të mùngonin pyetjet rreth Mozzik.

“Ku është Mozzik?“- ishte një nga pyetjet e fansave që nuk i ka shpëtuar Loredanës, e cila është përgjigjur “Mozzik është më i miri. Para se të realízoja videon ‘LIVE’ fola me të.”

Videoja është bërë vírale dhe fansat janë shumë të entuzíazmuar nga ky fakt. Kjo është hera e parë që Loredana flet për Mozzik pas lajmeve për ribashkimin e tyre.

Përveç muzikës, Mozzikun dhe Loredanën i bashkon edhe vajza e tyre, Hana, e cila është gati dy vjeçe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!