Loredana erdhi sërish dje në Kosovë dhe neve direkt na shkoi mendja te Mozzik dhe me të drejtë.

Nuk kanë kaluar as 24 orë dhe haméndésimet tona dolën, pasi çifti është fotografuar sërish në shoqërinë e njëri-tjetrit.

‘Telegrafi’ ka arritur të sigurojë një tjetër fotografi të çiftit, të realízuar gjatë ditës së sotme (e premte), ku janë parë së bashku në hotelin me emër.

Ata shihen mjàft të afërt me njëri-tjetrin, ku Mozzik ndodhet i ulur kurse Loredana po i thotë diçka.

Loredana ishte pak javë më parë në Kosovë dhe u fotografua me Mozzik, imazhe këto që bënë xhiron e rrjetit.

Reperja ka dalë ‘LIVE’ më herët këtë javë në TikTok, teksa ndodhej në palestër, pasi siç na ka treguar po mérret me bòks, e padýshim nuk kishin si të mùngonin pyetjet rreth Mozzik.

“Ku është Mozzik?“- ishte një nga pyetjet e fansave që nuk i ka shpëtuar Loredanës, e cila është përgjigjur “Mozzik është më i miri. Para se të realízoja videon ‘LIVE’ fola me të.”

Videoja është bërë vírale dhe fansat janë shumë të entuzíazmuar nga ky fakt. Kjo është hera e parë që Loredana flet për Mozzik pas lajmeve për ribashkimin e tyre.

Përveç muzikës, Mozzikun dhe Loredanën i bashkon edhe vajza e tyre, Hana, e cila është gati dy vjeçe.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!