Moderatorja Marina Vjollca është një prej prezantueseve më të dashura për publikun.

Ajo po prezanton aktualisht spéktaklin e humorit  “Klanifornia” në “Tv Klan”, ku e shohim të moderojë çdo të shtunë në mbrëmje.marina_vjollca

Marina është gjithashtu mjàft aktive edhe në rrjetet sociale ku e shohim herë pas herë të postojë foto dhe video të ndryshme.

Marina Vjollca është veshur dhe rregulluar mirë që të realízoj një fotosesion të bukur.

Pak kohë më parë ajo postoi disa foto profesionale ku pòzònte pranë një kali, ndërsa së fundmi ka postuar një video nga momenti kur do të realizonte fotot.marina_vjollca

Në fund të videos kali ka príshur gjithçka duke kryer nevojat personale.

“Shiheni fundin”, thotë Marina krahas videos duke i bërë të gjithë të qeshin me lòt.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!