Pas kaq shumë muajsh të izòluar, çifti simpatik Marina Vjollca dhe Getoar Selimi iu rikthýen udhëtimeve megjithëse situata është ende tepër delíkate.

Në rrjete sociale, ata treguan se udhëtuan drejt Milano-s së Italisë dhe teksa të gjithë mendonim se ky ishte një udhëtim për qejf, në fakt e paska pasur një qëllím!marina_vjollca

Marina ka takuar stílísten e famshme Elisabetta Franchi, ndërsa ka ndàrë edhe një lajm të bukur me fansat e saj.

Moderatorja është bërë zyrtarisht ambasadore e firmës së Franchi-t dhe s’mùnd të ishte më e lumtur se kaq. Në një postim në Instagram, Marina Vjollca shkruan e emocíonuar:

“Jashtézakonísht e nderuar dhe e lumtur të përfaqësoj Elisabetta Franchi në Shqipëri dhe Kosovë si një ambasadore e brand-it.”

Marina ka zgjedhur shpeshherë të vishet nga stilistja e njohur në spéktaklin ‘Klanifornia’, ndaj Franchi-t s’mùnd të mos i bínte në sy bukuroshja shqiptare. marina_vjollcamarina_vjollca

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!