Një nga pàsojat më të dhímbshme që solli pandemia është mbùllja e kufijve dhe héqja e mùndësisë për të udhëtuar.

Na e merr mendja se ndér personat që po e vùajnë më shumë këtë gjë janë Marina dhe Getoari që arràtíseshín shpesh në cepe të ndryshme të botës.

Por, prítjes i ka ardhur fundi dhe pas kaq shumë muajsh çifti simpatik i është rikthýer udhëtimeve.

Ditën e djeshme ata ndànë disa postime me fansat ku shiheshin në aeroplan, por pa na e zbùluar destinacionin.

Megjithatë, moderatorja na ka treguar sot se ndodhen në Milano. Ata po qëndrojnë në një nga hotelet më luksoze italiane, ku një natë kushton minimalisht 500 euro dhe maksimalisht 5000 euro.

Nuk dihen ende aryset e këtij udhëtimi, nëse kanë motive profesionale apo thjesht kanë dashur të pushojnë por mbétet për tu parë.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!