Mbrëmjen e kaluar, Ledri Vula dhe Sara Hoxha mbajtën një festë gjígante ‘baby shower’ për të voglën e tyre që shumë shpejt do të vijë në jetë.

E gjitha u orgànizua në oborrin e shtëpisë së Ledrit, ku ishin të ftuar miqtë e tyre dhe personazhe të njohur të showbiz-it.

Ata kanë festuar, kënduar e kërcyer deri në orët e vona të mbrëmjes, ndërsa pamjet e publikuara në rrjete sociale kanë bërë xhiron e rrjetit.

Në festën e të bijës s’ka mùnguar as performanca e Ledrit, i cili në njërën prej videove shfàqet duke kënduar një këngë të Taynës.

Por, gjejeni pak kush e ímítoi reperen duke kërcyer? Pikërisht Lumi B!

Ai shfàqet duke bërë ‘twérk’ si Tayna dhe kaq ka mjaftuar që të ftuarit të shpérthéjnë në të qeshura për situatën epíke që u krijua.

Për më tepër, shikojeni vetë videon:

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!