Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Luana Vjollca, ka kërkuar së fùndmi mendimin e ndjékësve në rrjete sociale.

Ajo ka pritur sugjérime për personazhin e famshëm në të cilin duhet të kthéhet këtë Halloween dhe sigurisht që sugjérimet kanë qenë të shumta.

Mirëpo, vëmendjen na e tërhòqi një ndjékës që e ka këshilluar moderatoren të qëndrojë si vetja, sepse edhe ashtu e fríkëson.

“Rri qysh je moj, boll na tut qíshtu”- shkruan ndjékësi.

Menduat se Luana u mérzit nga ky koment? Aspàk!

Ajo është shkrírë së qeshuri dhe e ka marrë me sportivitet këtë sugjérim, teksa i ka kthýer edhe një përgjigje:

“U qyqaaaa”- duke bashkëngjítur ’emoji’ që qeshin me lòt.

Në fakt, ajo énde nuk e ka vendosur ç’do të bëhet këtë Halloween, ndërsa ka paralàjmëruar ndjékësit për surpríza!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!