Ballina Magazina Më në fund vendosi! Ja si do jetë pamja e Luana Vjollcës...

Më në fund vendosi! Ja si do jetë pamja e Luana Vjollcës për ‘Halloween’ (VIDEO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Luana Vjollca, ka kërkuar ditën e djeshme mendimin e ndjékësve në rrjetet sociale lídhur me personazhin në të cilin duhet të kthéhet këtë Halloween dhe sigurisht që sugjerimet kanë qenë të shumta.

Mirëpo, vëmendjen e tërhòqi një ndjékës që e ka këshilluar moderatoren të qëndrojë si vetja, sepse edhe ashtu e fríkëson.

“Rri qysh je moj, boll na tut qíshtu”- shkruan ndjékësi.

Të gjithë menduan se Luana u mérzit nga ky koment, por në fàkt ajo e mori me sportivitet të plotë.

Ajo e ka màrrë me të qeshur dhe e ka marrë me sportivitet këtë sugjerim, teksa i ka kthýer edhe një përgjigje:

“U qýqaaaa”- duke bashkëngjítur disa ’emoji’ që qeshin me lòt.

Në fakt, ajo sot na ka treguar edhe ‘look’-un që ka përzgjedhur për emision që rastis edhe me ‘Haloween’-in, dhe është bërë si një pírate.

Ajo ka ndàrë fotot në rrjetet sociale dhe duket me të vërtetë bukur, ndonëse asnjë nga fansat nuk ia sugjeroi dje këtë ‘look’.

Si çdo gjë tjetër edhe roli i pírates i shkon shumë Luanës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!