Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Luana Vjollca, ka kërkuar ditën e djeshme mendimin e ndjékësve në rrjetet sociale lídhur me personazhin në të cilin duhet të kthéhet këtë Halloween dhe sigurisht që sugjerimet kanë qenë të shumta.

Mirëpo, vëmendjen e tërhòqi një ndjékës që e ka këshilluar moderatoren të qëndrojë si vetja, sepse edhe ashtu e fríkëson.

“Rri qysh je moj, boll na tut qíshtu”- shkruan ndjékësi.

Të gjithë menduan se Luana u mérzit nga ky koment, por në fàkt ajo e mori me sportivitet të plotë.

Ajo e ka màrrë me të qeshur dhe e ka marrë me sportivitet këtë sugjerim, teksa i ka kthýer edhe një përgjigje:

“U qýqaaaa”- duke bashkëngjítur disa ’emoji’ që qeshin me lòt.

Në fakt, ajo sot na ka treguar edhe ‘look’-un që ka përzgjedhur për emision që rastis edhe me ‘Haloween’-in, dhe është bërë si një pírate.

Ajo ka ndàrë fotot në rrjetet sociale dhe duket me të vërtetë bukur, ndonëse asnjë nga fansat nuk ia sugjeroi dje këtë ‘look’.

Si çdo gjë tjetër edhe roli i pírates i shkon shumë Luanës.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!