Ballina Magazina Jo vetëm po dalin bashkë, tani Mozzik dhe Loredana veshin teshat e...

Jo vetëm po dalin bashkë, tani Mozzik dhe Loredana veshin teshat e njëri-tjetrit (FOTO)

Ditën e djeshme Loredana dhe Mozzik u fotografuan në shoqërinë e njëri-tjetrit në një hotel me emër në Kosovë.

Ata shiheshin mjàft të afërt me njëri-tjetrin, ku Mozzik ndodhej i ulur kurse Loredana po i thoshte diçka.

Duket se Mozzik ka qenë personi i parë që Loredana ka takuar me rikthímin në Kosovë dhe nuk është ndàrë në asnjë moment préj tij.

Dyshja janë parë sërish në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe këtë herë ka qenë një faqe e fansave të Loredanës në Instagram që ka siguruar disa foto të tyre.

Ata janë “kàpur màt” duke dalë bashkë nga një hotel dhe shihen duke biseduar me njëri-tjetrin.

Ndërkohë në foto bie në sy se Mozzik ka veshur të njëjtin jelek me të cilin Loredana është shfàqur dy ditë më parë në rrjete sociale.loredana.latest

Këto foto vijnë sërish si déshmi se dyshja janë rikthýer në krahët e njëri-tjetrit dhe tashmë po shijojnë në maksímum çdo moment bashkë.

Kjo nuk është hera e parë që ata shfàqen bashkë dhe veshin rrobat e njeri-tjetrit.

Më herët Loredana dhe Mozzik janë fotografuar duke bërë shopping në Gjermani dhe para pak javësh u panë sërish në Kosovë. Deri më tani as njëri e as tjetri nuk e kanë pranuar ribashkimin.loredana.latest

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!