Ditën e djeshme Loredana dhe Mozzik u fotografuan në shoqërinë e njëri-tjetrit në një hotel me emër në Kosovë.

Ata shiheshin mjàft të afërt me njëri-tjetrin, ku Mozzik ndodhej i ulur kurse Loredana po i thoshte diçka.

Duket se Mozzik ka qenë personi i parë që Loredana ka takuar me rikthímin në Kosovë dhe nuk është ndàrë në asnjë moment préj tij.

Dyshja janë parë sërish në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe këtë herë ka qenë një faqe e fansave të Loredanës në Instagram që ka siguruar disa foto të tyre.

Ata janë “kàpur màt” duke dalë bashkë nga një hotel dhe shihen duke biseduar me njëri-tjetrin.

Ndërkohë në foto bie në sy se Mozzik ka veshur të njëjtin jelek me të cilin Loredana është shfàqur dy ditë më parë në rrjete sociale.loredana.latest

Këto foto vijnë sërish si déshmi se dyshja janë rikthýer në krahët e njëri-tjetrit dhe tashmë po shijojnë në maksímum çdo moment bashkë.

Kjo nuk është hera e parë që ata shfàqen bashkë dhe veshin rrobat e njeri-tjetrit.

Më herët Loredana dhe Mozzik janë fotografuar duke bërë shopping në Gjermani dhe para pak javësh u panë sërish në Kosovë. Deri më tani as njëri e as tjetri nuk e kanë pranuar ribashkimin.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!