Prej javësh tashmë, Loredana dhe Mozzik janë kthýer sërish në kryefjalën e mediave për shkàk të një ribashkimi të mùndshëm dhe të gjitha fàktet e provojnë diçka të tillë.

Mirëpo, ende nuk kemi asnjë fjalë nga çifti lídhur me rikthímin e tyre dhe duket se kuríoziteti do të vazhdojë të na gàrryàjë përbrenda, ndërkohë që shohim me kuríozitet të madh lëvizjet e tyre.

Reperja ka shpeshtuar vizitat në vendlindjen e saj dhe sot është rikthyer sërish në Kosovë, për arsye që nuk i dimë.

Mirëpo, të gjithë i kemi sytë tek ajo dhe Mozzik ndërsa fansat besojnë se Loredana është kthýer për të kaluar kohë me partnerin e saj.

Në Instagram, Lori ka ndàrë foto nga “rrénjët”, siç i quan ajo dhe të gjithë jemi sy e veshë për të mësuar më shumë!

Vetëm dy ditë më parë ajo e quajti Mozzikun “Më i miri” gjatë një videoje ‘live’, duke treguar gjithashtu se sapo kishte folur me të.

“Mozzik është më i miri. Para se të realízoja videon ‘live’ fola me të.”-është përgjigjur këngëtarja.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!