Situata mes Mozzik dhe Loredanës po i ngjàn çdo ditë e më shumë një telenovele me veprimet e tyre të dyshímta dhe me fansat që janë gjithnjë në kërkim të detajeve që mund t’i bëjnë bashkë.

Së fundmi, postimi i Loredanës në Instastory ka màrrë vëmendjen e rrjetit, pasi ajo ka shpërndàrë deklaratën e Cardi B, që shprehet se do jetë gjithnjë pranë Offset pavàrësisht se ç’ndodh. Kjo për arsyen e thjesht: Kulture, vajza e tyre.

Këtë paràlele e ka hequr si duket edhe Loredana me situatën ku ndodhet duke treguar se ajo do e përkrah dhe mbéshtesë gjithmonë Mozzik.Mozzik dhe Loredana bëhen prindër, emri i vajzës do ju habisë... - Gazeta Mapo

Nuk më intéreson nëse nuk ju pëlqen. Nuk flas me të, por kjo nuk do të thotë se ju keni të drejtë të tregoni mungésë respekti ndàj babait të vajzës sime.

Nëse ai vdés, ose i ndodh diçka nuk do e rrisésh ti fëmijën tim dhe nuk kujdésesh ti për të.

Nuk e dimë nëse me këtë deklàratë ajo na ka treguar se janë bashkë apo se janë thjesht miq për shkàk të Hanës por mbétet për tu parë.

E gjitha filloi pak javë më parë kur u vù ré se Loredana dhe Mozzik ndíqen në Tik-Tok dhe fill pas këtij lajmi në media qarkulloi një video ku dyshja shihej teksa bënte shopping në Gjermani. Vetë Loredana ka komentuar në këtë video, me një zemër, koment ky që çméndi fansat.

Një sërë detajesh na shtýnë edhe më shumë të mendonim se dyshja është ribashkuar e një ndër to është fakti se ata veshin rrobat e njëri-tjetrit.

Sakaq, një foto e dyshímtë nga ditëlindja e Mozzik na bëri të mendojmë se ata e kanë kaluar bashkë këtë ditë të veçantë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!