Ballina Magazina U kàp 'màt' me Loredanën, reàgon për herë të parë Mozzik (FOTO)

U kàp ‘màt’ me Loredanën, reàgon për herë të parë Mozzik (FOTO)

Reperi Mozzik dhe Loredana janë vënë sërish në qendër të vëmendjes.

Këtë herë ata janë riparë sërish nën shoqërinë e njëri-tjetrit teksa po darkonin në një restorant në Prishtinë, ndërsa më herët duke bërë shopping në Gjermani.

Por pavàrësisht se janë kàpur disa herë nén shoqërinë e njëri-tjetrit asnjë prej tyre nuk ka folur për një ríkthím.

Megjithatë Mozzik duket se u shfàq i lëkùndur gjatë një interviste në “Shiko kush Luan”, ku vendosi të mos përgjigjej kur u pyet nëse do të kthéhej sërish me Loredanën.

Sot ka postuar në instagram disa foto, ndërsa i shoqëron me një mbíshkrim “Mjàft spíunuat” dhe duket sikur po ju drejtohet atyre që flasin për të dhe për lídhjen e tij me Loredanën, ndërsa i fotografojnë sa herë i shohin bashkë.

Ata të dy deklàruar ndàrjen nga njëri-tjetri gati një vit më parë, por që atëherë i kemi parë disa herë bashkë për shkàk të vogëlushes Hana.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!