Reperi Mozzik dhe Loredana janë vënë sërish në qendër të vëmendjes.

Këtë herë ata janë riparë sërish nën shoqërinë e njëri-tjetrit teksa po darkonin në një restorant në Prishtinë, ndërsa më herët duke bërë shopping në Gjermani.

Por pavàrësisht se janë kàpur disa herë nén shoqërinë e njëri-tjetrit asnjë prej tyre nuk ka folur për një ríkthím.

Megjithatë Mozzik duket se u shfàq i lëkùndur gjatë një interviste në “Shiko kush Luan”, ku vendosi të mos përgjigjej kur u pyet nëse do të kthéhej sërish me Loredanën.

Sot ka postuar në instagram disa foto, ndërsa i shoqëron me një mbíshkrim “Mjàft spíunuat” dhe duket sikur po ju drejtohet atyre që flasin për të dhe për lídhjen e tij me Loredanën, ndërsa i fotografojnë sa herë i shohin bashkë.

Ata të dy deklàruar ndàrjen nga njëri-tjetri gati një vit më parë, por që atëherë i kemi parë disa herë bashkë për shkàk të vogëlushes Hana.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!