Ballina Magazina Tashmë nuk fshíhen më! Mozzik dhe Loredana darkojnë sëbashku (VIDEO)

Tashmë nuk fshíhen më! Mozzik dhe Loredana darkojnë sëbashku (VIDEO)

Çdo ditë kemi të reja nga çifti më i komentuar i showbiz-it shqiptar, Mozzik dhe Loredana Zefi.

Megjithëse ende nuk e kanë pranuar publikisht që janë rikthýer në krahët e njëri-tjetrit, të gjitha veprimet e tyre e tregojnë pikërisht këtë!

Dyshja është parë kudo së bashku, madje mbrëmjen e djeshme e kanë kaluar në shoqërinë e njëri-tjetrit në Prishtinë.

Loredana dhe Mozzik kanë darkuar (pa Hanën), ndërsa së bashku me ta ishte edhe këngëtarja e njohur Kida.

Nuk e dimë ç’ka kurdísur treshja, megjithatë fakti që Lori dhe Mozzi kanë nisur të frekuentohen sërish kaq shpesh, do të thotë shumë!

Megjithëse janë tepër aktivë në rrjete sociale, asnjëri prej tyre nuk ndau qoftë një foto apo video nga darka e kaluar.

Ndërkohë, ne jemi në pritje të konfirmimit të rikthímit së bashku nga vetë Loredana dhe Mozzik!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!