Prej disa javësh rrjeti po zíen nga lajmet se Mozzik dhe Loredana janë rikthýer me njëri-tjetrin, pas kohësh të ndàrë.

Të gjitha detajet e vogla vërtetojnë vetëm diçka: ata janë bashkë dhe po e mbàjnë të fshéhtë!

Madje, ata ishin sërish bashkë ditën e sotme, teksa i “tràdhtoi” makina Audi me të cilën kanë udhëtuar.

Fillimisht, ishte Loredana ajo që publikoi një story duke i dhënë kësaj makine:

Më pas, Mozzik ndàu në InstaStory një foto të tijën po në të njëjtën makinë:

Për ata që janë të paqartë, kjo është makina për të cilën bëhet fjalë (në foton e mëposhtme makinat janë pranë shtëpisë së Loredanës).

Jo vetëm që s’janë vetëm, por me dyshen është edhe këngëtarja e njohur Kida! Madje, së bashku kanë takuar disa fansa siç mund ta shihni në provën e radhës:

Sot, Loredana dhe Kida ndànë në rrjete sociale foto e video me look-un e njëjtë, ndërsa të gjithëve na lind vetëm një pyetje: Po vjen një bashképunim?

Mézi po présim të zbùlojmë më shumë, pasi jemi të bindur se “bòmba” po vjen! Qëndroni gati!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!