Lajme të reja dhe shumë pozitive, sidomos për fansat, vijnë nga dyshja Mozzik-Loredana që ditët e fundit kanë pùshtuar rrjetin pasi shénjat tregojnë se janë rikthýer sërish bashkë.

Ditën e djeshme Loredana ka fluturuar për në Kosovë dhe ndonëse motivet e vizitës së saj nuk dihen ende, fansat alùdojnë vetëm për diçka:

Rikthimi te Mozzik, pasi si duket nuk po i rezístojnë dot dístancës. Ata janë fotografuar të dy në aeroportin e Prishtinës dhe në shoqërinë e personave të njëjtë.

Sipas fansave të këngëtares, reperi ka qenë për ta prítur atë në aeroport.

Epo, magjía e bluzave qenka shùar shpejtë  dhe tashmë malli ka bërë që të jenë bashkë madje Loredana të vijë deri në Kosovë, gjë që e bën rrallë.

Kujtojmë se pak ditë më parë, u vu re se ata ndíqen në ‘Tik-Tok’ dhe fill pas këtij lajmi në media qàrkulloi një video ku dyshja shihej teksa bënte shopping në Gjermani.

E nëse për skeptikët këto shenja nuk thonë asgjë, detajistët vunë re se ata veshin rrobat e njëri-tjetrit.

Sikur mos të mjaftonin këto, një foto e dyshimtë nga ditëlindja e Mozzik na bëri të mendojmë se ata e kanë kaluar bashkë këtë ditë të veçantë.

Ndërkohë, kapakun muhabetit ia vendosi vetë Loredana 3 ditë më parë, duke komentuar në videon e saj dhe të Mozzik në qendrën tregtare në Gjermani.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!