Loredana ka surprízuar sërish fansat me ndryshímin dràstik që ka bërë në ‘look’. Pak ditë më parë, reperja shqiptare tërhòqi vëmendjen pasi hòqi dorë nga “dashuria” e saj, flokët bjonde duke i kthýer në të zéza, por ajo ka vendosur sërish të ndrýshojë pamje.

Në një postim që ka bërë në fundmi në rrjete sociale, Loredana shfàqet me flokë të zeza të gjata që arrijnë deri tek beli.

“Mirëmëngjes”, ka shkruar ajo krah postimit të fundit në ‘Instagram’. Loredana nuk ka treguar asnjë detaj lídhur me këtë ‘look’.loredana

Si gjithmonë ajo shfàqet e kùruar deri në detaj, dhe duket se këto imazhe janë shkëpùtur nga klipi i saj më i fundit.

Kujtojmë se pak ditë më aprë, Loredana udhëtoi drejt Kosovës, aty ku príti Mozzik në aeroport.

Kujtojmë që çifti po përflítet dhe për një ribashkim të mùndshëm, ku sëbashku kanë edhe dhe një vajzë.loredana

Disa foto dhe video që kanë qàrkulluar në rrjete sociale, tregojnë se dyshja ka lënë pas kéqkuptimet. Madje, ka qenë vetë Loredana që ka shtùar dyshímet pasi publikoi një foto nga një makinë e bardhë, e njëjtë me atë të Mozzik.

Në fakt, ky ribashkim vjen në një kohë kur Loredana ka bërë paqe me çiftin zvicerian që e akùzoi atë një vit më parë për màshtrim.

Mediat e huaja raportuan se reperja ka pàguar démshpérblimin dhe për këtë arsye marrédhénia mes tyre është pérmirésuar.loredana

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!