Loredana dashur-padashur ka krijuar te publiku imazhin e një gruaje të fòrtë dhe ndodh rrallë që të na tregojë pikat e dòbëta.

E ditën e sotme duket se ka bërë përjàshtim, pasi na préku të gjithëve me një postim dedíkuar të atit.

Reperja e njohur ka postuar në Instastory një thënie nga shkrimtari i njohur shkodran Elhaid Cufi, ku thuhet:

Krahët e babës, edhe mos me kan të fòrtë

Shpirti 

s’gjen vend më sigurtë se në përqafimin e tij!

Prekëse! Loredana i bën dedikimin e veçantë të atit

Loredana nuk i kùrsen postimet për të atin, me të cilin siç ka pohuar ka patur një marrédhénia të fortë dhe të veçantë.

Ai u ndà nga jeta në maj të 2019 dhe Loredana e ka cilësuar si një nga momentet më të vështíra në jetë.

Viti i parë pa të ka qenë i vështírë, megjithatë Loredana ka treguar se vendosur të qéndrojë e fòrtë dhe ta bëjë mamanë e saj më të lumturën në botë, në mënyrë që as ajo të mos e vùajë shumë hùmbjen e bashkëshortit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!