Vetëm pak ditë i ndàjnë Ledri Vulën dhe Sara Hoxhën nga ardhja në jetë e fëmijës së tyre të parë.

Sara është në ditët e fundit të prítjes së ëmbël dhe do të lindë një bebushe, të cilën çifti po e prét me padurim.

Ata mbàjtën një festë gjígante ‘baby shower’, ku shijuan në makísmum çdo moment me miqtë e familjarët, ndërsa tani duket se erdhi momenti i “të vërtetës”!Foto/ Një super baby shower në shtëpinë e Ledri Vulës - Ora News

Për të gjithë ata që kanë pyetur pa pushim çiftin edhe sa ditë kanë mbétur e kur do të vijë në jetë e vogla, reperi e ka dhënë sot një përgjigje!

Ledri ka ndàrë në llogarinë e tij në Instagram një foto të ekos së bebushes, ndërsa shkrimi krahas postimit na i ngrohu zemrat!

“Jom ka dés sytë me t’i pa”- shkruan ai.

Në cepin e djathtë të fotos, në anën e sipërme, vumë re një datë të afërt që me shumë mundësi është dita e lindjes së të voglës.ledrivula

Pra, Sara dhe Ledri do të bëhen prindër në datën 10 të këtij muaji!

Për më tepër, Sara e përmendi këtë datë kur njoftoi ndjékësit në InstaStory se foto të tjera të ‘baby shower’-it do të publikohen pas datës 10/10 (Pra kur të lindë foshnja).

Duket se çifti ka zgjedhur datën më të bukur për ardhjen në jetë të dashurisë së tyre, 10/10/2020!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!