Sikùndër na kishte prémtuar Ledri Vula ka publikuar këngën e tij të re, titulluar ‘Si baba’ dhe dedíkuar së bijës, e cila prítet të vijë në jetë së shpejti.

Ledri ka shpàlosur në vàrgje të gjitha ndjésitë e tij, që nga mësimi i lajmit se do bëhet baba e deri tek mendimet e tij se si mund të jetë e vogla.

Ai numëron një sërë epitetesh për të, ndonëse ende nuk ka ardhur ende në jetë dhe mos kini dyshíme se Ledri do jetë një super baba i dedíkuar.

A mund ta shpàllim dedikímin më të bukur të një reperi për të bijën ju lutem?

Kujtojmë se ditën e sotme në media qàrkulloi lajmi se çifti do shpërngùlet në Gjermani së shpejti.

Sara prej kohësh ka jetuar në shtetin gjerman dhe duket se ka vendosur ta lindë atje bebushen por nuk dihet nëse kanë vendosur të jetojnë jashtë vendit, apo do të rikthéhen sërish në Kosovë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!