Sigurisht që s’u mjaftuam vetëm me hitet e verës dhe kërkojmë sërish projekte nga Ledri!

Pas bashkëpunimeve me Capital T, Dafina Zeqirin dhe Lumi B, duam sërish muzikë të mirë dhe fatmirësisht reperi po na e plotëson këtë dëshirë!

Këto ditë, Ledri është futur në studio dhe po gatuan diçka të bukur, që shpresojmë ta dëgjojmë shumë shpejt.

Ai ka ndàrë në InstaStory një foto nga studio muzikore teksa përgatit një këngë të re, ndërsa ne u bëmë kuréshtarë nëse do të jetë solo apo bashképunim.

Ledri ende s’ka dhënë më tepër detaje, por ne jemi të bíndur se kënga që po vjen ka për të qenë sërish një hit.

Përveç sukséseve në karrierë, reperi po shijon edhe ‘sukséset’ në jetën reale.

Shumë shpejt, ai dhe Sara Hoxha do të bëhen prindër të një vogëlusheje të cilën po e présin me padùrim. Është shumë emocionuese”- Shtatzënë me Ledri Vulën, Sara Hoxha publikon  foton e parë me barkun e rrumbullakosur

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!