Në muajin qershor, Klea Huta dhe Elgit Doda u békuan me një vogëlush që ka ndryshuar tashmë rrénjésisht jetët e tyre.

Ata vendosën ta quanin të birin Krid dhe deri tani nuk na e kanë treguar asnjéherë portretin e të voglit në rrjete sociale.

Megjithatë, as Klea dhe as Elgiti nuk na i kùrsejnë momentet e ëmbla me Kridin, i cili rritet dita ditës.kleahuta

Tashmë, i vogli mùnd të qëndrojë vetë ulur dhe madje kanë filluar t’i tërhéqin vëmendjen detajet e ambíentit pérreth.

Siç tregon Klea, djali i tyre është fíksuar tashmë me tatuazhet e Elgitit dhe nuk ia ndàn sytë.

Moderatorja ka ndàrë foton më të ëmbël të Kridit, krahas së cilës shkruan:kleahuta

“Vdésim për tatùazhet e babit vdésim Jeta imee, u rrite ti të rrish në býçë!”

Siç shohim në foto, Krid është një bebush bjond i cili me siguri i ngjàn më shumë Elgitit.

Megjithatë, ne vazhdojmë të jemi kuríozë për portretin e tij!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!