Kompozitori i njohur Kledi Bahiti është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe partnerja e tij janë bërë prindër të një djali që i kanë vendosur emrin e veçantë, Gred.

Kompozitori i njohur ka publikuar një foto të të voglit në Instagram, duke shkruar në Instagram:

“Melodia më e bukur e jetës”kledibahitiSakaq, edhe Pejana ka ndàrë me ndjékësit një foto shumë émocíonuese, ku mérr të voglin në krahë.

Kledi është në një histori dashurie me gazetaren dhe moderatoren e sportit në rrjetin e RTSH, Pejana Elezi.

Lajmi u bë publik prej fillimit të marsit, kur u vu rë se bukuroshja bionde nga Tirana, kishte vendosur edhe si foto profili foton krah kompozitorit të njohur.Kledi Bahiti dhe e dashura e tij konfirmojnë se do të bëhen prindër – Lapsi.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!