Ballina Magazina Klea Huta gati për sezonin e ri, ky është ekipi fantastik i...

Klea Huta gati për sezonin e ri, ky është ekipi fantastik i saj (FOTO)

Moderatorja Klea Huta u bë nënë për herë të parë katër muaj më parë. Ndonëse ka kaluar vetëm fare pak kohë, ajo është shumë në formë. Ndërsa nuk ngùron herë pas here të publikojë foto nga më të ndryshmet.

Pasi u bë nënë për herë të parë, moderatorja e njohur po punon për t’u rikthýer shumë shpejt në ekran.

Siç u bë e ditur edhe më herët, këtë sezon të ri televiziv Klea Hutën do ta shohim në “Vizion Plus”, në një emision dedíkuar muzikës nga vëllezërit Laço.

Klea do të jetë në drejtimin e këtij emisioni i cili do të titullohet “Këngë moj”, ndërsa së fùndmi është zbùluar edhe skuadra fantàstike e artistëve të emisionit.

Ka qenë këngëtarja Rosela Gjylbegu ajo që ka ndàrë një foto krah artistëve të njohur si Soni Malaj, Maya, Manjola Nallbani, Eranda Libohova, Eli fara, Vikena Kamenica, Artjola Toska, Juliana Pasha, Era Rusi, Aurela Gaçe, Kamela Islamaj e shumë të tjerë, shoqëruar me mbíshkrímin: “Skuadra më e mirë”.

Pra, emrat më të njohur të muzikës shqiptare janë mblédhur bashkë për të na dhùruar një program fantastik, i cili do të na fíksojë të gjithëve para ekranit.roselagjylbegu

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!