Çifti shumë i dashur për publikun shqiptar, Klea Huta dhe Elgit Doda, nuk i kùrsejnë më në rrjete sociale momentet e shumta nga përditshmëria e tyre.

Tashmë që i vogli Krid është bërë pjesëtari më i ri i familjes, moderatorja e kalon thuajse të gjithë kohën e saj me të birin dhe gjen herë pas here mundësinë të jetë aktive në rrjete sociale.

Mbrëmë Klea ka treguar si “ia ka nxírë jetën” babait të Kridit, duke i vendosur filtra Instagrami në fytyrë, teksa darkonin në një restorant.

Ajo i ka vënë partnerit një fíltër me grim, qerpíkë e penel, ndërsa Elgiti duket paksa i bezdísur nga veprimi i saj dhe nís ta qòrtojë.

Mirëpo, Klea nuk ia ka kùrsyer këtë video epíke ndjékësve, duke shkruar krahas saj:

“Ç’të bën gruaja, s’ta bën as perëndia!”

Rikujtojmë se pas 2 vitesh mùngesë, Klea do të rikthéhet në muzikë me një projekt tepër të veçantë, për të cilin po punon me partnerin e saj, Elgitin.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!