Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa feston sot datëlindje.

Për ju që nuk e dini, ajo mbùsh 28 vjeç, ndërkohë jeni të njohur me faktin se këto vitet e fundit të karrierës i ka shpénzùar në Itali, ku na ka bërë krenarë me arrítjet dhe prezencën e saj në disa prej emísioneve më të réndésishëm të vendit fqínj.

Datëlindja e saj ka nisur në mënyrën më specíale sot, teksa Klaudia ka marrë një surprízë të veçantë.

Një atmosferë krejt uníke e cila e ka línë balerinën pa fjalë.

Pranë vaskës shohim gjithashtu dy pije të servírura mbi flamíngo të vogla.

Balerina e ka ndàrë këtë moment me ndjékësit në Instagram, ku tregon dhomën e hotelit që po qëndron të mbùluar me tollùmbaca dhe me një vaskë me shkumë, me një pamje shumë të bukur, e gjitha gati për Klaudian.

Në shkrimin bashkangjítur me videon, ajo shkruan se është shumë e emocíonuar dhe falënderuese.

Ajo që duam të dimë ne sigurisht është se kush ja ka përgatitur balerinës surprízën, duke qenë se duket shumë romantike.

Ndoshta një person i afërt me zemrën? Fundja kjo nuk është hera e parë që Klaudia mérr dhurata të tilla.

Gjithsesi e sigurt është që kur e nis ditën në këtë mënyrë, në vazhdim do të bëhet gjithnjë e më e bukur.

Edhe ne i bashkohemi urimeve për të, gëzuar datëlindjen Klaudia, shumë urime!

Balerina prej vitesh tashmë jeton dhe punon në Itali ku e bë famshme pas pjesëmàrrjes së saj në “Amici” ku arriti të spíkaste falë profesíonalizmit dhe talentit në fushën e baletit.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!