Kida ka treguar se është mjaft e apasíonuar pas tatuazheve dhe ajo numëron disa të tillë në trupin e saj.

Së fùndmi këngëtarja ka gdhéndur një tàtuazh të ri në pjesën e parakrahut, i cili ka një kuptim shumë të veçantë.

Këngëtarja ka treguar se ka bërë tatùazh portretin e një tígri në dorën e saj të majtë.

Kida ka ndàrë me ndjékësit foto të tatùazhit të ri dhe ka treguar mesazhin që fshíhet pas tij.

Ajo ka zbùluar se atë ja dedíkon të gjithë njerëzve që e urréjnë, sepse si një “tigër” që është nuk arríjnë ta mùndin.

“Ata më urréjnë, sepse është më e lehtë se sa të më mùndin”, ka shkruar Kida në foton përkrah tatùazhit.

Pavàrësisht se është shumë e re në moshë, këngëtarja ka arrítur suksése të mëdha që në hapat e parë të karríerës.

Sot ajo renditet si një nga artistet më të mira në tregun shqiptar dhe çdo këngë e saj është kthýer në hit.

Ndërkohë kujtojmë se projekti më i fundit që ajo ka realízuar është “Edhe Sa” që ka kàpur më shumë se 11 milionë shikime në Youtube.kida

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!