Pas tatùazhit, ditën e djeshme Kida ka vendosur të bëjë edhe një ndrýshim në ‘look’.

Fillimisht, nëpërmjet një postimi në Instastory, ajo na tregoi se ka bërë tatùazh portretin e një tigri në dorën e saj të majtë dhe ka zbùluar se atë ja dedíkon të gjithë njerëzve që e urréjnë, sepse si një “tigër” që është nuk arríjnë ta mùndin.

“Ata më urréjnë, sepse është më e lehtë se sa të më mùndin”, ka shkruar Kida në foton përkrah tatùazhit.

E fill pas kësaj, ka shkuar në një qendër estetike, pasi kishte ardhur koha për një ndrýshim në ngjyrën e flokëve.

Pak javë më parë ajo na habíti të gjithëve, kur u shfàq me flokë bjond platin, siç nuk e kishim parë ndonjëherë. Me këtë ‘look’ kemi rréth 3 muaj që e shohim.

Nëse ju kujtohet në fillim të shtatorit, Kida i bëri flokët me një nuancë të lehtë rozë, por që si duket ishte e përkohshme sepse u rikthýe sërish te bjondia.

Mirëpo, këngëtares i kanë pëlqyer shumë flokët rozë dhe mbrëmë i ka bërë totalisht pink.

Ajo ka postuar në Instastory disa video gjatë pròcesit të lyerjes së flokëve, por ende nuk na ka zbùluar ‘look’-un përfùndimtar. Mézi po présim!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!