Ballina Magazina Pa u parë prej kohësh, Keisi nuk e fshéh dot mungésën e...

Pa u parë prej kohësh, Keisi nuk e fshéh dot mungésën e Stresit

Stresi dhe partnerja e tij, Keisi, po bëjnë kohë që nuk e kanë takuar më njëri-tjetrin, mirëpo ndjénja që kanë duket se është më e fortë se gjithçka.

Ata kanë arrítur të përbàllojnë çdo péngesë e të jenë gjithmonë krahu mbéshtetës i njëri-tjetrit, pàvàrësisht làrgësisë së madhe që i ndàn.

Siç të gjithë e dimë tashmë, Keisi jeton në Kanada ndërsa Stresi vazhdon jetën e tij në Tiranë, ndërsa rrjetet sociale janë ato që i kanë mbàjtur pranë.

Madje, nëpërmjet tyre kemi arritur të shohim një pjesë të “telenovelës” së bukur të çiftit, me ndàrje e ribashkime të shumta.

Sigurisht, làrgësia bën të vetën dhe nuk do mend që malli po i djég të dy.

Këtë, Keisi e ka treguar fare thjeshtë me një video në InstaStory.

Teksti i këngës “Betohemi” duket se i përshtàtet më së miri situatës së dyshes, ndërsa partnerja e reperit ka vendosur krahas videos figurën e dy duarve të një çifti, që kanë kapur gishtat e vegjël me njëri-tjetrin.

Për më tepër, shikojeni vetë videon e cila s’do shumë koment:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!