Po bën xhiron e rrjetit deklarata e reperit Gold AG për Tunën në ‘Shiko kush Luan’ këtë të shtunë.

Ai e quajti atë si “dégjénerim të femrës shqiptare”, pasi ka kënduar në serbisht dhe po ashtu ka bërë këngë për zogun, sikundér u shpreh ai.

“Arsyeja e këtij shérri nuk është shérr, por është një realitet që nuk kam qejf që një femër si ajo me prezantu dégjénerim te femrat shqiptare, te motrat tona. Unë nuk jam ai që duhet të drejtoj femrat se çka me qít e çka mos me qít, por për derisa ajo ka këndu serbisht e vjen në Kosovë e qet zogun, te une jo”, ishte përgjigja e reperit të njohur.Gold AG: Tuna është degjenerim te femrat shqiptare - YouTube

Mirëpo, duket se ai është pénduar për këto fjalë, ose ashtu na la të kuptojmë me reàgimin e tij të fundit në rrjetet sociale.

Reperi ka shpërndàrë një video shkëpùtur nga emisioni, teksa shpréhet se nuk e ka fýer dhe nuk do e fýejë pasi është një nënë, teksa shton se thjesht nuk e ka pëlqyer muzikën e saj.Degjenerim i femrës shqiptare”, Gold AG shpërthen ndaj Tunës! Ja për çfarë  bëhet fjalë

“Vëllëzër e motra, i pashë disa komente që përse e ke fýer Tunën në intervistë te Luana Vjollca. Në asnjë gjysmë fjale se kam fý e as nuk do ta fýej asnjëherë më tani se ajo është një nënë. Kur më pyetën për arsyen, thjesht tregova që nuk kam dëshirë që asi lloj prezantimi i këngëve të prezantohet para motrave e nënave tona. Kjo përgjigje është për ju që thatë që oféndova por më së shumti për Tunën le ta dijë që kurrë në jetë nuk e oféndoj se ajo që ishte ka kaluar, e alkòol nuk pi as po t’ma dhuronin gjithë botën lëre më për lojë”, théksoi Gold AG.

Prej vitesh Gold AG dhe Tuna nuk kanë pasur marrédhénie të mirë, ndërsa krísjen e madhe e shënuan në 2014-tën kur thùmbùan índírekt njëri-tjetrin përmes statuseve në Facebook të cilat bënë shumë bujë asokohe.

Deri tani nuk ka ende një reàgim të Tunës për këtë rizgjím ‘konflíkit’.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!