Sara Hoxha dhe Ledri Vula orgànizuan një ‘baby shower’ për vajzën e tyre ditën e djshme në oborrin e vilës së familjes Vula.

Çifti mblòdhën miqtë dhe njerëzit e tyre më të afërt, e mes tyre nuk mùnguan as personazhet e njohur si Ermal Fejzullahu, Kida, Dhurata Dora etj.Nëna dhe gjyshja e Ledrit marrin gjithë vëmendjen në 'babyshower' të Sarës  - Gazeta Express

Nga postimet në rrjete sociale duket se i madh e i vogël e kanë shijuar festën në maksimum, por gjyshja e Ledrit ka tërhéqur më shumë vëmendjen e të ftuarve.

Kjo e fundit ka kërcyer njësoj si më të rinjtë nën ritmet e muzikës moderne, por më e bukura nga të gjitha ishte surpríza që ajo kishte përgatitur për Ledrin e Sarën.

Gjyshja ka dalë para të gjithëve e ka kënduar një këngë dhe tekstin e ka bërë posaçërisht për nipin e nusen e saj.

Këtë moment specíal e ka ndàrë nëna e Ledrit, Xheraldina dhe përmes saj e kanë kuptuar të gjithë se nga e ka trashëguar reperi pasionin për muzikën.

Kujtojmë se Ledri jeton në të njëjtën shtëpi me prindërit dhe gjyshërit e tij, e me këta të fundit ka treguar se ka një raport shumë të veçantë.Gjyshërit е Ledrit e “djegin” duke kërcyer me këngën e nipit – ALSAT-M

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!