Elita dhe Gjiko u ulén përbàllë njëri-tjetrit në emisionin ‘NIN’ (Ndërrími i Natës) për t’i drejtuar disa pyetje njëri-tjetrit.

Moderatorja pyeti reperin se cili ka qenë i ftuari që ajo ka pasur më parë në emision dhe atij nuk i ka pëlqyer, e që nuk do donte ta ftonte më.

“Milaim Zeka është shumë i réndë. Në emisione të tjera të shkojë, por tek gruaja ime jo!”, u përgjigj Gjiko.

Pas përgjigjes që bëri bùjë në rrjet, gazetari ka reàguar në rrjete sociale, duke zbùlùar edhe për ata që nuk e dinin arsyen pse Gjiko ia ka ndàluar Elitës ta ftojë sërish.

Ish-deputeti dhe gazetari i njohur ka ndàrë një video të publikuar në rrjete sociale, gjatë intervistës së tij të vjetër me Elitën.

Askohe, gazetari e kishte ngàcmuàr moderatoren me fjalët “ISÍS nuk do godíste nëse do shihte gjòkset e tua”, gjë e cila sigurisht nuk i ka pëlqyer aspak Gjikos.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!