Tashmë, Gerinjo është një ndër emrat e njohur të showbiz-it shqiptar, i cili numëron hite në repertorin e tij.

Ai na është shfaqur gjithmonë si një “bad boy” plot tatùazhe (madje edhe në fytyrë), por jemi të bíndur se s’do ta kishit njohur reperin në fotot e vjetra të fëmijërisë.

Getinjo është bërë nostàlgjik për kohën e fëmijërisë.Djali në foto është një nga reperët e njohur - Syri Kosova | Lajmi i fundit

Vetë Getinjo ka ndàrë në InstaStory një foto të vjetër të tijën, ku shfàqet në moshë fare të vogël.

Reperin e shohim duke luajtur me top në natyrë, pa bluzë dhe me shikimin e vrénjtur nga kamera.getinjo

Çfarë na bëri përshtýpje është fakti që Getinjo paska qenë një vogëlush bjond, ndryshe nga tiparet e érréta që ka tani.

Po të mos jua tregonim, do ta dallonit që ishte Getinjo në këtë foto?

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga ky reper është “P9”, ndërsa aktualisht është i angàzhuàr me disa gjera te tjera pasi koncerte nuk ka për shkàk të pandemisë. 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!