Genta ismajli ka vendosur që këtë vit të mos ndàlet dhe shumë shpejt do të publikojë bashkëpunimin e radhës që prítet të jetë mjàft i suksesshëm.

Këngëtarja me origjinë shqiptare do të sjellë së shpejti duet me një artist turk, por ende nuk bëhet e ditur se cili do të jetë.

Lajmin e ka zbùluar media turke “Haberler”, që ka bërë të ditur se kënga do të vijë në gjuhën turke.genta.ismajli

“Do të jetë béfasi dhe nuk do e zbùloj emrin tani, por kënga do të jetë në gjuhën turke dhe të gjithë do e këndojnë”, ka thënë Genta, duke e mbajtur sékret emrin e artistit me të cilin do të bashkëpunoje.

Në artikull thuhet se këto ditë këngëtarja do të udhëtojë drejt Turqisë për të fínalízuar projektin e saj muzikor.

Kujtojmë se në muajin gusht, Genta publikoi këngën “Ça me bo” në bashkëpunim me Marselin dhe që nga aty nisën komentet e shumta nga fansat e saj turk.Genta Ismajli i ngritë temperaturat në klipin e ri, këngë më ritmike këtë verë vështirë që keni dëgjuar!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!