Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë publikuar ditën e sotme të dy një foto shumë romantike, që duket sikur është shkëpùtur nga skénat e ndonjë filmi.

Dyshja e njohur kanë pòzuar përkrah detit, ndërkohë që Genci shfaqet duke ngrítur në krahë Enin dhe të dy duken mjàft të lumtur.

“Një moment që kthéhet në kujtim të përhérshëm”, ka shkruar Genci përkrah fotos.gencprelvukaj

Ndërsa Eni Koçi e ka shoqëruar ímazhín me këtë mbíshkrim: “Një histori e vërtetë dashurie, nuk përfùndon kùrrë”.

Mirëpo pas kësaj fotoje duket se fshíhet diçka e madhe mjàft e bukur.

Genci ka pàralàjmëruar një ditë më parë se në datë 1 nëntor do të publikojë me videoklip këngën e tij më të re me titull “Mùngon”.gencprelvukaj

Ai ka zbùluar se klipi i tij është xhíruar po ashtu pranë bregut të detit, në të njëjtin vend ku ka realízuar dhe foton me Enin.

Ndoshta kjo tregon se Eni mund të jetë pjesë e projektit më të ri muzikor të partnerit të saj, jo si muzikante por si protàgoniste në klip.

Këto shénja na çòjnë drejt këtij përfùndimi, mirëpo deri më tani asgjë nuk është konfirmuar nga dyshja. Do na duhet të presim deri në 1 nëntor për të zbùluar detaje të tjera dhe si qëndron e vërteta.Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë një surprizë për të gjithë | ENERGY Radio

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!