Personazhet e njohur janë gjithmonë nën vézhgimin e ndjékësve dhe ndryshimin më të vogël të bëjnë në pamjen e tyre vihet re menjëherë.

Por shpesh konklùzionet në të cilat fansat dalin nuk janë të sakta dhe prandaj të famshmit përbàllen edhe me situata të síkletshme.

Të njëjtën gjë ka përjetuar edhe Fjoralba Ponari para pak ditësh dhe ngjàrjen e ka treguar në emisionin “Ftesë në 5”.E dinim që Fjoralba Ponari ka të dashur, por nuk e dinim që është aq  simpatik/ Moderatorja kapet mat! - iconstyle.al

Para pak kohësh ajo ka publikuar në Instagram një foto të saj dhe ndjékësit kanë dýshuar se ka krýer ndërhýrje në gjoks duke u shpréhur: “Ta gëzosh gjoksin e ri”.

Ndërkohë Fjoralba nuk ju përgjigj dhe ka treguar sot në emision arsyen pse e si është ndjérë.

“Unë jo më larg se para 1 jave kam pasur një koment. Kam qenë në atë períudhën e muajit dhe kisha një frýrje të gjoksit, sepse ndodh dhe më thanë: ‘Ta gëzosh gjoksin e ri’. E mora vesh nga portalet dhe nga komentet që kisha bërë gjoksin dhe pastaj 3 ditë më vonë u shfrýva. C’përgjigje mund t’ju japësh. Gjithsecili që dëshiron mund të ndryshojë diçka në fizikun e tij. Edhe ndryshimin edhe impaktin dhe çdo lloj gjëje do e ketë po prapë vetëm në fizikun e tij, nuk e kuptoj si mund të shqétësoj dikë tjetër kjo”, tha Ponari.

Ndërkohë para disa javësh ajo reàgoi shumë àshpër pas komenteve të disa personave që e pyesnin nëse ishte shtatzënë, për shkàk të frýrjes së barkut.

Përgjigja e Fjoralbës ishte e befàsishme dhe mesazhi i saj u shpërndà me shpejtësi në media e rrjete sociale. Screenshot_10.png

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!